Preskočiť na hlavný obsah

Kariéra

Hľadáme novú účtovníčku/nového účtovníka do nášho tímu

Miesto práce
Kragujevská, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 - 1 300 EUR/mesiac - Mzdové podmienky prispôsobíme vašim skúsenostiam a zručnostiam.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Samostatné vedenie podvojného účtovníctva - zodpovednosť za komplexné vedenie, spracovanie a kontrolu účtovníctva pridelených spoločností,
  • spracovanie DPH agendy,
  • spolupráca pri spracovaní mesačných a ročných uzávierok,
  • spracovanie štatistických výkazov,
  • komunikácia s klientmi, inštitúciami,
  • spolupráca v rámci oddelenia,
  • ďalšie pomocné účtovné práce podľa pokynov nadriadeného.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca v príjemnom prostredí stabilnej spoločnosti,
  • moderné kancelárske priestory,
  • flexibilná pracovná doba,
  • práca v mladom kolektíve,
  • pravidelné vzdelávanie formou školení,
  • kurz anglického jazyka,
  • možnosť kariérneho rastu,
  • pohodová šéfka,
  • firemné akcie.

Informácie o výberovom konaní

Radi by sme ťa privítali v našej spoločnosti, ktorá sa venuje účtovníctvu s vášňou a nasadením. Ak si odborník v oblasti účtovníctva, miluješ výzvy a chceš sa stať súčasťou nášho tímu, potom hľadáme práve teba!

Čo očakávame:
  • Vášnivý prístup k účtovníctvu: Chceš sa neustále zlepšovať a prekonávať nové výzvy.
  • Odbornosť: Žiadna otázka zo sveta účtovníctva ťa nezaskočí.
  • Precíznosť a dôslednosť: Tvojou silnou stránkou je precízna práca a dodržiavanie termínov.
Čo ponúkame:
  • Podporujúce prostredie: Pracuj v tíme, kde je tvoja práca ocenená a podporovaná.
  • Príležitosť rásť: Neustále sa učíme a zlepšujeme, podporujeme aj tvoj odborný rast.
  • Stabilita a istota: Pracuj pre firmu, ktorá má pevné miesto na trhu.

Ak si pripravený/á pridať sa k nám a spĺňaš uvedené podmienky, neváhaj nás kontaktovať na info@dataling.sk.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • ekonomika, účtovníctvo, financie

Ostatné znalosti

  • Podvojné účtovníctvo - Expert
  • Microsoft Excel - Pokročilý
  • Microsoft Outlook - Pokročilý
  • OMEGA - Pokročilý
  • Jednoduché účtovníctvo - Mierne pokročilý
  • ALFA - Základy

Vodičský preukaz

  • skupina B

Prax na pozícii/v oblasti

  • minimálne 2 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • prax na pozícii účtovník,
  • schopnosť spracovávať agendu viacerým prideleným klientom,
  • orientácia v zákonoch a účtovníctve,
  • samostatnosť a zodpovednosť,
  • flexibilita,
  • spoľahlivosť a precízny prístup,
  • ochota učiť sa nové veci.

Kontaktná osoba

Ing. Klára Halúsková
Tel.: +421 905 316 237
E-mail: info@dataling.sk

Kariéra

Prečo sa pridať k nášmu tímu?

Naša firma je synonymom spoľahlivosti a flexibility. Staráme sa o to, aby naši klienti vždy vedeli, že sa na nás môžu spoľahnúť.

V Dataling vytvárame priateľskú a tímovú atmosféru. Veríme, že dobrá podpora a príjemné prostredie sú kľúčom k spokojnosti a produktivite našich zamestnancov.

Vzdelávanie a rozvoj sú pre nás prioritou. Kurzy a školenia umožňujú našim zamestnancom neustále sa zlepšovať, či už v účtovníctve, financiách alebo cudzích jazykoch.

Pridaj sa k nám a buď súčasťou firmy, kde máš priestor rásť. Tešíme sa na Tvoju žiadosť!

Online formulár (všetky údaje sú povinné)